nowyporządekinwestowania.pl
Co to za wzrosty?      Czy to ubieranie?      NIE!      To     Nowy Porządek Inwestowania!

Aiton

By adeodatus at 16 dni temu • 0 kolekcjonuje • 959 odwiedzeń strony

Kolejną spółką, którą moim zdaniem warto się zainteresować jest Aiton. Zwróćcie uwagę na wyniki za 1kw, potencjalnie jeszcze lepsze wyniki za 2kw. Dodatkowo spółka wyplacala historycznie dywidende. Moim zdaniem w kilka miesiecy mozemy mieć kurs na historycznych maximach. Aktualnie kurs juz jest dosyc wysoko dlatego przestrzegam przed ryzykiem.

Działalność spółki to narzędzia do pracy zdalnej.

44 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2 dni temu
16 dni temu   #1

https://comparic.pl/newconnect-flash-aiton-caldwell-4mass-novavis-geotrans/

14 dni temu   #2

Ta branża będzie teraz hot.

14 dni temu   #3

odpowiedź na #2 @niko_kipas :

Myślisz, że podobne spółki oferujące usługi telekomunikacyjne także będą się chciały wybić?

13 dni temu   #4

odpowiedź na #2 @niko_kipas :

Branża to racja ale ta konkretna spółka też już się podłączyła pod ruch.

11 dni temu   #5

jaka cena -  w/g ciebie - jest sugerowaną ceną zakupu  ?

11 dni temu   #6

odpowiedź na #5 @fresh :

Czym wyzsza cena tym wieksze ryzyko. Moim zdanien powinniśmy miec kurs na swoich maxach min 3 pln w ciągu paru tyg. ale mogę się z tym mylic. Suferuje przeanalizować i samodzielnie podjąć decyzje. 2PLN powinno stawiac opor teraz przez pare sesji, o ile znow nie beda spolki rosły jak szalone

Czas na wymiane akcjonariatu i wystudzeniu wskaźników. Popyt jest cały czas mocny mimo to

11 dni temu   #7

aito.jpgMożesz mieć oczywiście rację. Jest też możliwa wersja, że będzie dziś wybicie z trójkąta. Spekulanci zweryfikują :)

10 dni temu   #8

Jesli mialbym sugerowac jakas cene zakupu to juz na niej jestesmy. Ale ostroznie, moze jeszcze spasc.

10 dni temu   #9

Niech sie dzieje wola nieba. Zatankowane pod korek z srednia 1.63 Na logike raport powinien byc bardzo dobry. Zachecam do weryfikacji

10 dni temu   #10

Dziś i tak wszystko leci w dół, więc to jest wypadek przy pracy

10 dni temu   #11

odpowiedź na #10 @kaymaq :

Jak dla mnie idzie wszystko jak po sznurku. :)

10 dni temu   #12

No i pięknie. Dziś można było ładnie nakupić wszystkiego na dołkach, bo panikarze się wyprzedali :) Ja obserwuję jeszcze Borutę. W zeszły czwartek sprzedałem Biomass po 2 tygodniach czekania i to był mój błąd.

10 dni temu   #13

odpowiedź na #12 @kaymaq :

A ile to ja sprzedałem spolek za wcześnie. :D Dzien/pare dni po w paru przypadkach miałbym dobrze ponad 100%. Trzeba z tym zyc. ;) Zdarza sie tez w druga stronę. Nie wisze teraz na minusie tylko kupilem blisko "dolka".

Swoja droga to gratulacje posiadaczom 4mass cytujac klasyka "Piekielnie mocny papier"

10 dni temu   #14

odpowiedź na #9 @adeodatus :

Pewnie o 20gr mozna bylo obnizyc srednia i wyciagnac z rynku na nizszych poziomach ale trudno. Zobaczymy, widać panike na rynku i pewnie owczym pedem jutro tez bedzie na minusie. Końcówka to pokazuje, ze jeszcze z 8% mozemy spaść. Jak to wsparcie na indeksach poleci to juz bedzie powtorka marca. Troche za wczesnie moim zdanien

10 dni temu   #15

odpowiedź na #12 @kaymaq :

Twierdzisz że to był dołek? Ja nie przypuszczam by na tym się zakończyło, w poniedziałek dopiero zaczną się spadki, grube.

10 dni temu   #16

odpowiedź na #15 @niko_kipas :

Moglbys Niko napisac cos wiecej?

10 dni temu   #17

odpowiedź na #16 @adeodatus :

Dobrze by teraz było zdołować te ceny na maxa, ci co się potankowali zaczną wychodzić ze strategicznych spółek by redukować stratę na sektorze korona, gdzie wszyscy poczuli smak sporych wzrostów. Tutaj nagle traci się grunt pod nogami bo nie wiadomo w którym momencie będzie dołek i nie wiadomo kiedy zamoczyć by dobrze na tym wyjść. AT może stać z boku i patrzeć bo wykresy powariowały więc kółkowicze mają teraz gwiazdki jak po obuchu :D

10 dni temu   #18

Trzeba znać politykę, plan który jest realizowany a potem wszystko jest wiadome i logiczne. Ogromny odsetek inwestorów na giełdzie inwestuje swoje pieniądze po omacku, nie znając podstaw politycznych.

10 dni temu   #19

To dalszy ciąg planu, kolejny etap. Przypominam że wczesniejsze etapy też miały na celu rozwijanie klatek na Januszowe kapitały. GB to przypadek? Nie jeden Janusz teraz szlocha gdy patrzy na zamrożony kapitał i na wzrosty NCI ale jego kapitał jest w klatce i nie będzie stanowił zagrożenia na strategicznych terenach.

Wymaga zalogowania się

Logowanie
Informacje
NPI_CHAT
Kliknij i czatuj!
Loading...