nowyporządekinwestowania.pl
Zostań w domu!!!    Czytaj NPI!!!

Planet B2B S.A

By MaxVision at 20 dni temu • 2 kolekcjonuje • 747 odwiedzeń strony
tekst:

Co powiecie o tej spółce? Podobno ma być w tym roku debiut na GPW, projekt zakończony, duża firma zainteresowana i ogólne nastawienie trendu na wszystko co E daje do myślenia.

Proszę o opinie.

31 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 11 dni temu
20 dni temu   #1

Polecam :D:D

19 dni temu   #2

odpowiedź na #1 @niko_kipas :

19 dni temu   #3

odpowiedź na #2 @musz3k :

Co chciałeś napisać?

18 dni temu   #4

odpowiedź na #3 @niko_kipas :

Tak naprawdę to wcisnolem ze smartfona niechcący..A ogólnie gratuluję wiedzy... Bo wiele z tego co piszesz zaczyna się sprawdzać..Pozatym język który jest tu używany bardzo odbiega od potocznego zargonu np. Bankiera...Mozna w normalnym języku bez zajadłości i obelg... Wymienić spostrzeżenia... Serdecznie Cie Pozdrawiam Niko - I Oby Stoppoit ruszył :-)

18 dni temu   #5

odpowiedź na #4 @musz3k :

Wszyscy na to czekamy, formalności trwają i trzeba być cierpliwym. Myślę że wiele projektów czeka na rozpoczęcie hossy i mają teraz czas na dopinanie ostatnich guzików. Jesteśmy już tak blisko ;)

18 dni temu   #6

odpowiedź na #5 @niko_kipas :

Jeśli to nie tajemnica... Jaki kurs obstawiasz?? Poprostu pytam z ciekawości...

18 dni temu   #7

odpowiedź na #6 @musz3k :

Na teraz? Musi być kapitaizacja ok żeby myśleć o debiucie plus do tego umorzenie serii F. Z obliczeń wychodzi że cena jednej szt po domknięciu spraw osiągnie ok 1.4 - 1.6 zł. Dalej to można będzie obstawiać poziomy już na GPW. Nie mam pojęcia jakie tam mogą być poziomy, raczej interesuje mnie dywidenda i tylko na to czekam, nie mam zamiaru sprzedawać tej spółki.

18 dni temu   #8

odpowiedź na #7 @niko_kipas :

Ze względu na Covid19 e commerce +600% szok!!

18 dni temu   #9

odpowiedź na #8 @MaxVision :

A po debiucie...??? 5-10 zł??? Czy może tak wysoko jak nie mogę Sobie nawet tego wyobrażać???

18 dni temu   #10

odpowiedź na #9 @musz3k :

Wyobraź sobie że to będzie państwowa spółka od branży e commerce. Będzie ona zgodna z panującym prawem oraz standardami bezpiecznego e handlu. Będzie wychodzić na jaw po umorzeniu F że udziałowcami są takie podmioty jak Poczta Polska PKN Orlen oraz PKO a na współpracę ostrzą już kły takie giganty jak Amazon czy Ebay. Chodzi o wiele technologii i oryginalność spółki, zastanówmy się teraz na ile może rynek wycenić taką spółkę?

18 dni temu   #11

odpowiedź na #10 @MaxVision :

To mój czarny koń w tych zawodach.

18 dni temu   #12

odpowiedź na #9 @musz3k :

Nie wiem ile to będzie warte na GPW po debiucie 30 zł może więcej, ja się zastanawiam ile bedzie dywidendy, kurs mnie nie interesuje.

18 dni temu   #13

odpowiedź na #12 @niko_kipas :

To może by dość wysoko...Jeśli ludzie się na dodatek zleca i zaczną szarpać jak wilki padlinę to kurs może być na pompowany jak na CD project gdzie jak dla mnie jest przerost formy nad treścią...Jednym słowem może być CIEKAWIE z naciskiem na to słowo...Pozostaje czekać... Dziękuję za rzetelne odpowiedzi Panowie i Serdecznie Pozdrawiam

18 dni temu   #14

odpowiedź na #13 @musz3k :

Nasze społeczeństwo inwestorskie zwane potocznie Januszerką, nie jest przygotowane na takie cuda które się teraz będą wyprawiać. Może się okazać że w popłochu ludzie będą brać po niewyobrażalnie wysokich cenach z obecnego punktu widzenia, mogą być ogromne wahania cenowe zanim rynek się odpowiednio wyceni. Amazon pokazuje esencję potęgi tego rynku, dlatego lepiej się nad takimi sprawami nie zastanawiać tylko tankować.

18 dni temu   #15

odpowiedź na #14 @niko_kipas :

Masz rację Panie Niko.. Czas będzie weryfikatorem jaki i cała otoczka tego jak wysoki kurs będzie... Oczywiście pazernosc mówi mi.. Oby był jak najwyższy...A skromność... Ciesz się z tego co masz... Jak będzie tak będzie pozostaje się przyglądać... Pozdrawiam

18 dni temu   #16

odpowiedź na #15 @musz3k :

Ważne żeby zyski były ogromne, cena akcji to tylko matematyczne przedstawienie wartości, można tym manipulować i nie jest to wiarygodne w ocenie spółki.

18 dni temu   #17

odpowiedź na #16 @niko_kipas :

Jednym słowem będzie ZYSK i tego się 3majmy:-)

16 dni temu   #18

odpowiedź na #16 @niko_kipas :

matematyczne przedstawienie wartości

Wyjaśnij na przykładzie tej spółki jak można manipulować matematycznie ceną? Skoro spółka jest tyle warta to jak to ukrywają w raportach?

16 dni temu   #19

CO powiecie na Modern Commerce? Tam może też być jazda

Wymaga zalogowania się

Loading...