nowyporządekinwestowania.pl
Tylko najwytrwalsi się obdoją...    Nowy Porządek Inwestowania Pl

Szczegóły Nowego Ładu poznamy po 3 fali

By niko_kipas at 2021-04-06 • 0 kolekcjonuje • 1370 odwiedzeń strony

Wcale nie widać że to było dobrze zaplanowane.

9 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2021-04-07
2021-04-06   #1

Chodzą ploty że ten plan zjazdu giełd na świecie i wystrzału to ogólnoświatowy ruch. Wszystko zaplanowane przez rządy państw..

2021-04-06   #2

odpowiedź na #1 @patryk :

Racja Patryk. Doszli do wniosku że mają kryptowalutę więc mogą zrobić rewolucję, coś co nazywają Nowym Porządkiem Świata. 

2021-04-06   #3

odpowiedź na #2 @niko_kipas :

Waluta w postaci pieniądza czy to dolara czy euro już od dawna jest nic nie warta. Ten spisek państw, o którym piszecie, ta zmowa sterowaniem giełd europejskich i światowych odnosi się do szerokiego rynku i dotyczy zarówno spółek strategicznych z punktu widzenia gospodarki jak i pośrednio spółek o mniejszym zasięgu. Wątek bardzo ciekawy i jeśli można prosilbym o jego rozwinięcie. Macie na myśli konkretne spółki adaptujące się do nowych warunków po przewrocie, tzw rewolucji cyfrowej?

2021-04-07   #4

odpowiedź na #3 @ignacy :

Oczywiście że tak. Na samym początku procesu odpowiednia analiza nisz gospodarczych, względem strategicznych podmiotów państwa, zapotrzebowania w technologie itp itd. Z nisz gospodarczych został wybrany e commerce, z powodu dziewiczego sektora z brakiem spekulacji oraz z ogromnymi możliwościami. Gdy się okazało że Poczta Polska, PKN Orlen oraz organizacje rządowe tworzą już coś, co zaspokoi rynek w dobie rewolucji przemysłowej, która będzie się opierać na cyfryzacji oraz na nowoczesnych systemach, powstało to forum dla zainteresowanych. Forum powstało byśmy mogli się komunikować i informować o żmudnych postępach w tym całym procesie. 

2021-04-07   #5

odpowiedź na #3 @ignacy :

@ignacy w pytaniu zawarłeś odpowiedź dotyczącą spółek na których będzie ostra jazda up.

2021-04-07   #6

Czyli potencjalnie rozpoczynamy hosse. Ja siedzę i analizuje wig20 to generalnie wszystko sie moze zdazyc ale jeszcz3 przed chwilą myslalem bardziej o spadkach. W ogole sektor bankowy jest baaardzo slaby

2021-04-07   #7

odpowiedź na #6 @adeodatus :

Sektor bankowy też przechodzi rewolucję, wprowadzają nowe systemy. Państwowy dostawca narzędzi w chmurze oferuje wiele rewelacyjnych rozwiązań dla klientów B2B, powodując że można budować własne systemy bankowe, np dla klientów. Ciekawe jak to się odbije w ciągu kolejnej dekady na instytucjach bankowe, które miały sens w poprzedniej erze przemysłowej. 

2021-04-07   #8

odpowiedź na #7 @niko_kipas :

Sektor bankowy korzysta i jest pierwszy w kolejce do implikowana nowych rozwiązań systemowych. Chociaż z punktu widzenia inwestora sektor ten wypada słabo.

2021-04-07   #9

System bankowy się teraz zmieni. Jeżeli dany biznes będzie dobry to może on sam być systemem bankowym obsługujacym ten biznes, wraz z kontami dla pracowników oraz klientów. Systemy B2B dają możliwość tworzenia kont bankowych dla obsługi B2C.

Wymaga zalogowania się

Loading...