nowyporządekinwestowania.pl
Tylko najwytrwalsi się obdoją...    Nowy Porządek Inwestowania Pl

Ursus i ubrani

By leszcz at 2019-03-22 • 2 kolekcjonuje • 6482 odwiedzeń strony

Dziś pięknie poubierali... Ktoś wychodzi z ursusa? 

46 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2019-10-01
2019-03-22   #1

Dziś znowu ubieranko :D

2019-03-22   #2

Ursus na bankierze jest 1 w top tematów. Zablokowali forum bo pojawiały się niewygodne wątki. Ktoś nawet przewidział co się stanie...

ursus.png

2019-03-22   #3

Bankier padł... teraz ludzie oślepli i nie będą wiedzieć co mają robić. Będą się dusić bo bankier nie działa.  Może ten lewacki serwer już nigdy się nie uruchomi a całe stado naganiaczy przeniesię się na NPI.

2019-03-22   #4

Ursus wywali na takie poziomy że wszystkim szczeny opadną. Nagonka używa właściwości pod postacią przykładu krezusa... Więc można przypuszczać że to ostatnie wyleszczenie przed odpałem. Warto się przyczaić teraz na Ursusa

2019-03-22   #5

Z mojegu punktu widzenia to jest kolejna zagrywka wpływajaca na strach inwestorow na wyciagniecie papieru a potem wystrzał i beda brac na jakim poziomie spowrotem ?? typowa spekulacyjna zagrywka


2019-03-25   #6

Dalej ubierają a jakiś grubasek realizuje zyski, ciekawe co to za grubas i gdzie się teraz zasadzi...

2019-03-25   #7

Dalej ubierają? Ktoś nieźle wychodzi z papieru

2019-03-26   #8

odpowiedź na #6 @niko_kipas :

Witaj, Jest dużo informacji.na forum o ewentualnych autobusach i kontrakcie i pytanie, co o tym sądzisz i czy z polskiego rządu ktoś coś powiedział nt ursusa, przemysłu, w którym siedzi? Chodzi mi o to, że PiS dochodząc do władzy powiedział, że nie pozwoli upaść polskiemu górnictwu... i co się wydarzyło z jsw? Może ktoś powiedział ostatnio, że będą wspierać wlasnie te.sektory?

2019-03-26   #9

odpowiedź na #8 @kyloone :

Na temat górnictwa możemy rozmawiać do rana, ponieważ kolebka tego tematu sięga XVIII w. 

Górnictwo zarzynali Niemcy z Ruskimi żeby czerpać z Naszych złóż. Kopalnie zamykali bo to skarbonki pełne szmalu. Fundusze likwidacyjne, które kopalnia ma obowiązek prowadzić od samego początku ma zapewnić kapitał na zamknięcie kopalni po eksploatacji oraz rekultywację terenu. 

Niemieckie pachołki (PO) widząc co się dzieje, uruchomili ustawy które powołały Spółkę Restrukturyzacji Kopalń żeby ostatecznie zebrać śmietankę a przy okazji osłabić górnictwo. 

To co ma zamiar zrobić PIS to już inna bajka i inne górnictwo. Nowe technologie, nowe możliwości oraz walka z CO2 wprowadzi górnictwo w nową erę.

Ursusa nie analizowałem ani sekundy ale wiem że tego Nasz premier nie pozwoli upodlić. Jest parę takich spółek w które mogę wejść w ciemno ;)


Wymaga zalogowania się

Loading...