nowyporządekinwestowania.pl
Tylko najwytrwalsi się obdoją...    Nowy Porządek Inwestowania Pl

Crypto inwestycje

By pepe at 2019-11-05 • 0 kolekcjonuje • 2526 odwiedzeń strony

Witam,jestem nowy tu na forum,zostałem poproszony abym coś napisał o crypto,każdy zna bitcoina zapewne ,możemy myslec o nim róznie ,ponzi,cyfrowe złoto,ktokolwiek cokolwiek go stworzyło otwiera furtke to świata kryptowalut,rynek młody ,bardzo dynamiczny,aktualnie jest juz ok 4000 tys krypto,99% z nich to śmieci,sam kupowałem w 2016 roku rożne projekty na giełdach takich jak bittrex,binance,kukoin,bitbay,samo trzymanie dało wtedy ładnie zarobić,sklamałbym,ze wypłaciłem sie całkowicie bo nie wypłaciłem,tylko czesc do pln reszte dalej lokowałem,btc doszedł wtedy do 20 tys dolarów ,jak wiadomo rynek ,młody brak regulacji,dziki zachod,dobrym wyjsciem jest zakup poftfela sprzetowago na który "ładujesz" swoje krypto tak też robie jak i gram na lewarze na bitmex i bybit,dzienne czytanie wiadomości ,informacji,no żyje tym tak jak Wy,mysle ,ze tak jak i na gpw jest teraz dobry moment na przyjzenie sie paru projektom ,bo była niezła korekta,cały ten czas to niezła lekcja.

19 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2019-11-20
2019-11-05   #1

Bitcoin to efekt testowania technologii. W to wchodzili później wszyscy, programiści i spekulanci. Ogólnie chodzi o grubszy projekt czyli o państwowe kryptowaluty. Jestem w stanie stwierdzić że do 10 lat wyszehradzki index giełdowy będzie się opierał na tej technologii. Tutaj chodzi o logistykę, bezpieczeństwo oraz łatwą dostępność, w to wchodzą banki oraz spółki Skarbu Państwa. Gruby temat :)

2019-11-05   #2

polecam sie przyjrzec XRP z kim wspołpracuje,crypto znienawidzone przez btc maxymalistów,wspołpracuje z bankami i regalutorami,szybkie,nie wydobywane jak btc,(uwazam ,ze PoW to przezytek)Money Gram ,Transfer Go juz używa go w swoich korytarzach,na bance skoczylo do 3,3 $ aktualna cena 0,29 centów,żaden bank oczywiscie narazie tego nie tyka bo brak regulacji robi swoje,sam uwazam ze fiaty nie znikna ,moga zostac w przyszłości w formie kryptograficznej,xrp to transgraniczny przekaz kasy w 3 sekundy,nawet potężnych kwot,jest wiele spekulacji na temat tego projektu,przyszłośc pokaże

2019-11-05   #3

Ja w to wejdę gdy się obrobię na GPW. Myślę ze jest jeszcze czas na odpowiednie projekty i nie warto się teraz podniecać na byle co. ;) Ofert naganiaczy pełno a perełek jak na lekarstwo.

2019-11-05   #4

oczywiście każdy powinien zrobic swoj reaserch,to co pisze nie jest zadna poradą inwestycyjna,kazdy musi sobie sam przemyslec w co chce zainwestowac

2019-11-06   #5

odpowiedź na #4 @pepe :

Temat krypto będzie mocno wałkowany na NPI, tylko przyjdzie na to czas:)

2019-11-10   #6

image.png

PROSI SIĘ O DODAWANIE LINKÓW!

2019-11-10   #7

odpowiedź na #6 @pepe :

Kto operuje na tej krypto walucie?

2019-11-10   #8

Uważam że ta technologia daje ogrom możliwości i teraz każdy projekt może okazać się dobry a może być tak że to kolojny niewypał. Teraz wszystkie potęgi firm tworzą własne krypto i mają nadzieję że to będzie hot. Ja czekam na to aż Rzeczpospolita Polska ogłosi że wprowadza własną krypto. To będzie HajsHot!

Wymaga zalogowania się

Loading...