nowyporządekinwestowania.pl
Co to za wzrosty?      Czy to ubieranie?      NIE!     To    Nowy Polski Ład  Morawieckiego!

Crypto inwestycje

By pepe at 2019-11-05 • 0 kolekcjonuje • 1013 odwiedzeń strony

Witam,jestem nowy tu na forum,zostałem poproszony abym coś napisał o crypto,każdy zna bitcoina zapewne ,możemy myslec o nim róznie ,ponzi,cyfrowe złoto,ktokolwiek cokolwiek go stworzyło otwiera furtke to świata kryptowalut,rynek młody ,bardzo dynamiczny,aktualnie jest juz ok 4000 tys krypto,99% z nich to śmieci,sam kupowałem w 2016 roku rożne projekty na giełdach takich jak bittrex,binance,kukoin,bitbay,samo trzymanie dało wtedy ładnie zarobić,sklamałbym,ze wypłaciłem sie całkowicie bo nie wypłaciłem,tylko czesc do pln reszte dalej lokowałem,btc doszedł wtedy do 20 tys dolarów ,jak wiadomo rynek ,młody brak regulacji,dziki zachod,dobrym wyjsciem jest zakup poftfela sprzetowago na który "ładujesz" swoje krypto tak też robie jak i gram na lewarze na bitmex i bybit,dzienne czytanie wiadomości ,informacji,no żyje tym tak jak Wy,mysle ,ze tak jak i na gpw jest teraz dobry moment na przyjzenie sie paru projektom ,bo była niezła korekta,cały ten czas to niezła lekcja.

19 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2019-11-20
2019-11-05   #1

Bitcoin to efekt testowania technologii. W to wchodzili później wszyscy, programiści i spekulanci. Ogólnie chodzi o grubszy projekt czyli o państwowe kryptowaluty. Jestem w stanie stwierdzić że do 10 lat wyszehradzki index giełdowy będzie się opierał na tej technologii. Tutaj chodzi o logistykę, bezpieczeństwo oraz łatwą dostępność, w to wchodzą banki oraz spółki Skarbu Państwa. Gruby temat :)

2019-11-05   #2

polecam sie przyjrzec XRP z kim wspołpracuje,crypto znienawidzone przez btc maxymalistów,wspołpracuje z bankami i regalutorami,szybkie,nie wydobywane jak btc,(uwazam ,ze PoW to przezytek)Money Gram ,Transfer Go juz używa go w swoich korytarzach,na bance skoczylo do 3,3 $ aktualna cena 0,29 centów,żaden bank oczywiscie narazie tego nie tyka bo brak regulacji robi swoje,sam uwazam ze fiaty nie znikna ,moga zostac w przyszłości w formie kryptograficznej,xrp to transgraniczny przekaz kasy w 3 sekundy,nawet potężnych kwot,jest wiele spekulacji na temat tego projektu,przyszłośc pokaże

2019-11-05   #3

Ja w to wejdę gdy się obrobię na GPW. Myślę ze jest jeszcze czas na odpowiednie projekty i nie warto się teraz podniecać na byle co. ;) Ofert naganiaczy pełno a perełek jak na lekarstwo.

2019-11-05   #4

oczywiście każdy powinien zrobic swoj reaserch,to co pisze nie jest zadna poradą inwestycyjna,kazdy musi sobie sam przemyslec w co chce zainwestowac

2019-11-06   #5

odpowiedź na #4 @pepe :

Temat krypto będzie mocno wałkowany na NPI, tylko przyjdzie na to czas:)

2019-11-10   #6

image.png

PROSI SIĘ O DODAWANIE LINKÓW!

2019-11-10   #7

odpowiedź na #6 @pepe :

Kto operuje na tej krypto walucie?

2019-11-10   #8

Uważam że ta technologia daje ogrom możliwości i teraz każdy projekt może okazać się dobry a może być tak że to kolojny niewypał. Teraz wszystkie potęgi firm tworzą własne krypto i mają nadzieję że to będzie hot. Ja czekam na to aż Rzeczpospolita Polska ogłosi że wprowadza własną krypto. To będzie HajsHot!

2019-11-10   #10

polecam bitbay.net,tam możesz zakupic xrp,niech kazdy zamoczy stopy narazie....

2019-11-13   #11

75614236_755097854917294_5127553960529362944_n.jpg

2019-11-13   #12

to odnośnie bitbay? 

btw 

twarz po lewej stronie wydaje się znajoma ale nie wiem skąd?...

2019-11-14   #13

widziałem te fotke:-)pozdrawiam,zawsze na prawo!

2019-11-14   #14

mi też jakos zawsze lepiej w prawo!:) 

2019-11-14   #15

odpowiedź na #13 @pepe :

Ty już po wszystkim czy jeszcze w oczekiwaniu?

2019-11-16   #16

Witam, ja osobiscie narazie gram CFD na Stellara. Bardzo ciekawy projekt wspierany przez IBM

2019-11-16   #17

odpowiedź na #16 @sircrash :

Ta technologia daje takie możliwości że będzie pełno ciekawych projektów. Ja uważam że wszyscy będziecie kiedyś zainteresowani tym projektem który ja teraz analizuję. Mianowicie chodzi o amerykańskie wpływy i mogę na ten temat napisać książkę, jeżeli kogoś interesują teorie spiskowe i rozumie do czego to wszystko zmierza to pewnie zrozumie.

Unia Europejska powstał w celu zjednoczenia Europy oraz jednej waluty, euro ma nawet amerykańskiego brata americo, który nie został wpuszczony do obiegu ze względu na to iż powstały możliwości cyfryzacji. Okazało się że cyfrowa waluta lepiej się sprawdzi niż eurokouchoz.

Polska gospodarka była oblegana przez PO nie z powodu zwykłego przypadku, tutaj zaniżano wartość kraju przez dekady by teraz zainwestować w to nic nie warte dolary których już za dużo wydrukowano a nie ma na nie pokrycia. Tego powodem jest wojna handlowa z Chinami więc teraz można zutylizować dolara w polskiej gospodarce.

W Polsce powstaje azyl dla Żydów, którzy będą mogli się w PL osiedlić, na mocy ustawy podpisanej przez ryżego zdrajcę i niemieckiego pieska w razie wojny Izraela. Jest to gruby temat i na to można książki poswięcić.

Chodzi o to że w PL jest przełom gospodarczy ze względów na technologie z zachodu.... Cały przemysł 4.0 się na tym opiera i ogromna kasa jest inwestowana w to by przedsiębiorcy w to wchodzili, to rozwinie gospodarkę do poziomu iż reszta państw Europy będzie mieć na noc.

Przypuszczam iż powstanie polska kryptowaluta, która będzie mogła konkurować na arenie światowej, będzie się na niej opierał swiatowy handel.

Jak to przeczytałem w jednej z książek Henryka Pająka, Żydzi twierdzą że będą kierować Potężnym Rydwanem Europy do roku 2050, chodzi o polską gospodarkę.

Trzeba teraz dobrze przemyśleć temat ponieważ Poczta Polska i parę innych spółek Skarbu Państwa wchodzą w cyfryzację oraz nowoczesne technologie co może być dobrymi podwalinami pod projekt polskiego krypto. Więcej można poczytać na stronie ministerstwa cyfryzacji.

2019-11-19   #18

hej,juz po:-),bede mial coraz mniej czasu ale moze lepiej,bo nie bede dziennie ceny sprawdzał haha


co do twoich przemysleń,z wieloma sie zgadzam "LEVEL PLAYING FIELD" co mówi czesto Trump,cały czas wydaje mi sie ze to może byc XRP wlasnie,bedzie płynnościa  rozwiazaniem dla kont nostro/vostro,kazdy kraj bedzie musiał miec swoja krypto narodowe ale musi byc jakoś przeslana ,rozliczona,banki centralne,banki korespondencyjne to musi byc jakoś rozwiązane a ze amerykance maja banki tzn pejsy to by sie wszystko zgadzało,pozatym rotshildy maja w ręce earthport,visa przejeła ich a earthport to partner ripple,kropki sie łaczą,posłuchaj tego gościa

https://www.youtube.com/watch?v=VfGQwUI_1-Q&t=480s


2019-11-20   #19

Prosiłem znajomego, który jest dobrze obeznany w temacie krypto i ma ogromne znajomości w tym środowisku by zapoznał się z tym tematem. Być może kiedyś uda mi się go skłonić do paru wypowiedzi na forum NPI.

Wymaga zalogowania się

Loading...