nowyporządekinwestowania.pl
Co to za wzrosty?      Czy to ubieranie?      NIE!     To    Nowy Polski Ład  Morawieckiego!

Sonka

By gibon at 23 dni temu • 0 kolekcjonuje • 157 odwiedzeń strony

sentyment do gamediv powraca gasstation itd .Sonka ma 2 duże premiery w tym roku Farm tycoon marketing miał ruszyc juz we wrzesniu ale sa opoznienia prezes pisze w mailu ze ma zwiazane rece ale jest na dobrej drodze i ze w najblizszych dniach bedzie sie dzielił z rynkiem informacjami na temat .Jest też astro beats 2 obie premiery mają być w 2021 z tym że farm tycoon w  3 kwartale.

4 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu
22 dni temu   #1

farm tycoon, pograłbym :D


22 dni temu   #2

Dosyć ciekawa spółka patrząc m.in. na zbliżające się premiery. Wciąż niewielka kapitalizacja, PlayWay i CubicGames posiadają ponad 50% ich akcji, od maja po wcześniejszym spadku kurs jest w konsolidacji.

Jeśli o mnie chodzi to nadmienię, iż warto obserwować także Bloobera.

7 dni temu   #3

dzisiaj po sesji filmik z relacjami inwestorskimi z farm tycoon i pewnie innych premier

5 dni temu   #4

to jest ciekawe:

Morgan Stanley będzie pierwszym dużym amerykańskim bankiem handlującym akcjami spółek notowanymi na rynku NewConnect. Wczoraj zgodę na rozpoczęcie handlu – ważną od dziś – wydała Giełda Papierów Wartościowych. Na NewConnect obecnych jest ponad 370 spółek – mniej więcej tyle samo, co na głównym parkiecie GPW. Ale ich kapitalizacja to tylko ok. 20 miliardów dolarów – czyli 1/50 kapitalizacji spółek z rynku głównego. Dlatego większość obrotów na tym rynku zapewniają inwestorzy indywidualni, a duże podmioty na razie trzymały się od NewConnect z daleka.

https://biznes24.pl/morgan-stanley-wchodzi-na-newconnect/

Wymaga zalogowania się

Loading...