nowyporządekinwestowania.pl
Co to za wzrosty?      Czy to ubieranie?      NIE!     To    Nowy Polski Ład  Morawieckiego!

Yoshi + Polymertech + Lauren Peso

By jazgot at 2021-04-15 • 0 kolekcjonuje • 368 odwiedzeń strony

Jak to widzicie?

5 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 28 dni temu
28 dni temu   #1

Poki co nie wygląda to dobrze.. w perspektywie emisje, infa pod podbitke potem zjazd mysle, ze zatrzyma się niżej niz przed wystrzalem. Chwalenie sie umową na 565 tys., gdy kapitalizacja to prawie 19 mln w dodatku jest to znacząca umowa dla wyniku rocznego.... gdzie te milony z b2b, gdzie umowy z pocztą Polską . Nikos siedzi cicho, bo juz wystarczająco ugrillowali go na Kani a tu bedzie podobnie tez nagonil sporo ludzi pisząc bzdury i twierdząc,ze ma na to dowody a jedyne co ma to mail bardzo ogólny, który nic nie potwierdza. Typowa wiadomość z korporacji na odczepnego. Firma polymertech mysle, ze nie ma zbyt dobrej kondycji finansowej i pewnie tez nie ma zbyt dużego zainteresowania ich produktem na rynku, gdyby bylo inaczej nie łączyli by sie z LPS jeżeli juz to przejęcie byloby odwrotne.

28 dni temu   #2

odpowiedź na #1 @zaneta_93 :

Szkoda czasu odpowiadać na tak płytkie wpisy bo to poziom Wykolejonego z bankiera. Napiszę jednak parę słów i wytknę Ci brak podstawowej wiedzy. 

Czy musimy się tutaj zniżać do Twojego poziomu i tłumaczyć wszystko jak przedszkolaczkowi? Może za rączkę jeszcze złapać? Na Kani gra się jeszcze nie skończyła i to sobie ustaw w swojej głowie jako priorytet bo to po pierwsze. Po drugie b2b i więcej nie trzeba pisać, ale skoro nie masz podstawowej widzy by podchodzić w ogóle do tematu to już nie moja wina. 

28 dni temu   #3

Zanetka smierdzi trolem juz dawno to gadałem, to gadaliście ze laik 

wyszło szydło z worka

28 dni temu   #4

odpowiedź na #1 @zaneta_93 :

Zluzuj Żaneta bo widać że gdzieś ci sie spieszy, inwestowanie na newconect to nie serial w Polsacie 

28 dni temu   #5

każdy podejmuje swoje decyzje inwestorskie a ty  zaneta _93 starasz się winę zwalić na kogoś a swoimi wpisami robisz ferment na forum gdzie nikt nie zmusza ciebie pisania możesz opuścić to forum jeśli uważasz że jesteśmy tu sami naganiaczami. A od siebie to na piszę tylko tyle że odkąd mam kontakt z NPI to mam podatek rzędu 14 tys pln a to najlepszy wyznacznik naszych tu konwersacji ( szczególnie z Adeadatusem i niko- których pozdrawiam )

Wymaga zalogowania się

Logowanie
Informacje
NPI_CHAT
Kliknij i czatuj!
Loading...